Cvičení pro ženy - zdravá záda a pánevní dno

Jemné relaxační cvičení pro ženy zaměřené na pánevní dno a záda bez bolesti. Využívat budeme jemné rehabilitační cviky, cvičení školy pánevního dna, cvičení dle Mojžíšové, práci s dechem a jógové cviky.

Kdy: úterý 1. skupina 14:45-15:45, 2. skupina 16:15-17:15

Cyklus 7 lekcí. Po ukončení každého cyklu navazuje cyklus nový.

Max. 5 účastnic v jedné skupině

Začátek: podzim 2021

Lektorka: Vendulka Pánková

Cena: 1 841 Kč/cyklus (263 Kč/lekce)

INFORMACE O SEMINÁŘÍCH TAJEMSTVÍ PÁNEVNÍHO DNA NALEZNETE POD TÍMTO ODKAZEM.

O lektorce Vendulce Pánkové

Jmenuji se Vendulka Pánková a miluji tanec ve všech jeho podobách a rytmech, jako cestu sebevyjádření, absolutní formu pohybové harmonie, způsob meditace a plného prožitku "teď a tady", rozvoj kreativity, procvičení těla i zábavu pro tanečníky i diváky. A ještě o malinko raději, než tančím, tanec učím.

Zaměřuji se na práci se ženami, ženskost a ženská témata. Pro pražské Centrum tance vedu pravidelné kurzy orientálního a bollywoodského tance. Od roku 2015 vedu jako certifikovaná lektorka kurzy pro zdraví pánevního dna pomocí Metody 3×3 Školy pánevního dna. Pracuji také s metodami cvičení podle Mojžíšové, spirální stabilizace/mobilizace dle Dr. Smíška, Labanovy analýzy pohybu, Bartenieff fundamentals, a využívám i znalosti z péče o tělo a bolavé svaly z absolvovaných kurzů zdravotního cvičení a masérských kurzů.

Více informací o Vendulce zde.

Na kurz se můžete přihlásit zde.