Cestovatelské odpoledne s výukou orientálního tance

Jannah

Jannah je česká tanečnice, která se orientálnímu tanci věnuje již 18 let. Je absolventkou Akademie egyptského tance s Ahmedem Fekry, členkou folklórního souboru Kazafy Troupe International, dvojnásobnou vítězkou titulu Queen of Baladi a také několika dalších ocenění na mezinárodních festivalech v Čechách, Slovensku, Polsku a Velké Británii. Deset let spoluorganizovala taneční festival Tajemný orient v Roudnici n/L, nyní se věnuje především organizaci mezinárodního pražského tanečního festivalu Born to Shimmy a jeho přidružených akcí. Pravidelně usedá v porotách tanečních soutěží. Je zakladatelkou taneční skupiny Eshta, kterou vedla v letech její existence. Jannah se věnuje hlavně klasickému a folklornímu orientálnímu stylu ve všech jeho podobách.

Jannah má opakovanou praxi ze zahraničí jako instruktorka a/nebo vystupující na festivalech i soukromých akcích (Velká Británie, Polsko, Řecko, Slovensko, Německo, Rakousko, Belgie, Maďarsko, Slovinsko, Turecko...).


Rodinné odpoledne pro všechny věkové skupiny. Na programu je vystoupení orientální tanečnice. Účastníci se mohou v průběhu odpoledne naučit základy umění orientálního tance s malou choreografií. Budou se promítat cestovatelské fotografie z Káhiry a Istanbulu s komentářem. Následovat bude beseda.

Termín: 12.9.2021

Čas: 13:00 - 16:00 

Kapacita: 4 - 10 lidí

Lektorka: Jana Jannah Slámová

Cena: 1 923 Kč