ŠPERKOVÁNÍ

Šperkování - designový kurz

Od nepaměti se zdobíme různými předměty. Dáváme nimi najevo svou náladu, styl, ke kterému se hlásíme nebo i společenské postavení. V dnešní době máme sice k dispozici strašlivě širokou nabídku toho, co nosit. Ať už se jedná o mainstreamovou bižuterii nebo designovou řadu nějakého výtvarníka. Ale nosili jste někdy nějaký kousek, který jste si sami vyrobili? Něco, co by přesně vyjadřovalo vaši osobnost, říkalo lidem okolo vás přesně to, co chcete, aby bylo řečeno?

Kurz šperkování vám nabízí seznámení a práci s různými materiály, z nichž se šperky mohou vytvářet. Tradiční i netradiční (drátek, dřevo, fimo, pryskyřice aj.). Ale nezůstane pouze u šperků. Hranice mezi šperky a dalšími módními doplňky je úzká a my se nebudeme bát ji překročit!

Určení: děti  II. stupně ZŠ, středoškoláci, dospělí

Cyklus 5 lekcí. Po ukončení každého cyklu navazuje cyklus nový.

Max. 6 dětí ve skupině

Začátek: kurz začíná vždy po naplnění min. počtu, další se mohou v průběhu přidávat

Čas: pondělí 16:00 - 16:30

Lektorka: Eliška Orlovičová

Cena: 1 585 Kč/cyklus (317 Kč/lekce)

Přihlásit se můžete zde 

Eliška Orlovičová

Vystudovala jsem střední uměleckou školu v Praze, a kresbě, malbě a ručnímu vyrábění se věnuji prakticky od dětství. Sama jsem navštěvovala výtvarné kurzy a zanechalo to ve mně jen dobré vzpomínky, proto jsem ráda že to mohu dělat i já pro ostatní. Už třetím rokem se věnuji vedení mé vlastní skupinky ve skautském oddíle, to znamená že ani k dětem nemám daleko. Baví mě práce s různými materiály a jejich kombinování.